Specialist.czNabídka pracovních míst


Detail nabídky 2675/14 - Elektro programátor


Lokalita:

Informace o klientovi:

Naším klientem je česká společnost, která v souvislosti s novými projekty hodlá posílit tým programátorů a projektantů o zaměstnance s požadovanými odbornými znalostmi a s aktivním přístupem.

Náplň práce:

Vývoj SW v širokém rozsahu, především real-time SW (jako jsou řídící,regulační algoritmy), komunikační SW různých průmyslových komunikačních protokolů, dále také aplikace pro platformy PC (databázové, vizualizační aplikace). Velká část vyvíjeného SW je určena pro vlastní HW platformy rovněž vyvíjené firmou Lokel s.r.o.. Veškeré vyvíjené technologie jsou spjaty s technikou kolejových vozidel. Z důvodu širokého rozsahu vyvíjených SW technologií je práce atraktivní svou různorodostí.

Požadujeme:

Vzdělání: VŠ - SW inženýrství, popř. elektrotechnické
Praxe výhodou, ale není nezbytně nutná
Dovednosti: dobrá znalost programovacího jazyka C/C++ nutná, výhodou znalost dalších programovacích jazyků Java, VB, Delphi, skriptovací jazyky, databázové aplikace MySQL atd., znalosti analýzy a návrhu SW.Nabízíme:

odpovídající mzda

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici vyplňte prosím následující formulář.

Zároveň se můžete registrovat do naší databáze.

Tituly před jménem:

Jméno:

Příjmení:

Tituly za jménem:

Kontaktní e-mail:

Kontaktní telefon:

Sdělení:

Životopis / CV:

ověřovací obrázek

Ověřovací řetězec:


Povinné položky jsou označeny tučným písmem.

Jazyk

Vyhledat

Aktuální informace

PF 2017
12.01.2017
PF 2017
Babí léto aneb teambuilding Specialistek
07.10.2016
Vyjdu-li z toho, že teambuilding je metoda týmového rozvoje, která má vést ke zdravým mezilidským vztahům na pracovišti a povzbuzovat ke zvýšení výkonnosti celého týmu, pak mi nezbývá, než s tímto tvrzením souhlasit.
Foreigners are not lost in the Moravian - Silesian region
06.10.2016
The Moravian - Silesian region through its Regional Development Agency has developed a new application. The application is designed for roreigners who want to live and work in the Moravian - Silesian region.