Detail nabídky3928/2021/EHS Specialista SENIOR

Lokalita:

Ostrava

Pro našeho klienta jehož závod se nachází v Ostravě a který se zaměřuje na výrobu komponent pro dopravní sektor, hledáme zkušeného EHS Specialistu.

Náplň práce:

- Zpracování bezpečnostních opatření, na základě sledování rizik
- Školení zaměstnanců v oblasti BOZP
- Interní a externí bezpečnostní audity
- Dohled a správa nad EMS systémem
- Vyšetřování pracovních úrazů, příprava nápravných opatření
- Spolupráce s příslušnými úřady (Hygienická stanice, Inspektorát bezpečnosti práce, ČIŽP..)
- Zodpovědnost za výběr a kontrolu OOPP
- Zodpovědnost za odpadové hospodářství společnosti
- Péče o zabezpečení závodu
- Dozor nad strážní službou

Požadujeme:

- VŠ vzdělání v oblasti bezpečnostního inženýrství
- Praxe na stejné pozici min. 2 roky ve výrobní společnosti
- Znalost legislativy v oblasti BOZP
- Komunikativní AJ na úrovni B2

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené za kalendářní rok
- Příspěvek na cestu do zaměstnání
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Bonus za dlouhodobé působení v naší společnosti
.... a spoustu dalších benefitů, které Vám můžeme nabídnout, všechny Vám rád představíme u pohovoru

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz