Detail nabídky3926/2021/Databázový specialista

Lokalita:

Ostrava

Pro našeho klienta, který vyrábí plastové díly pro automotive hledáme Databázového specialistu.

Náplň práce:

- Převzetí znalosti databáze ve spolupráci s dodavatelem v Německu.
- Standardizace uživatelských přístupů a oprávnění v databázi (50 uživatelů).
- Tvorba dokumentace.
- Analýza požadavků od uživatelů na úpravy, tvorba a optimalizace SQL dotazů v Oracle - případná oprava, testování úprav.
- Správa a konfigurace databáze

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT (informační technika, aplikace, výpočetní technika).
- Praxe na podobné pozici min. 5-ti let.
- Znalost Oracle a SQL databáze.
- Schopnost komunikovat v cizím jazyce (anglický nebo německý jazyk).
- Řidičský průkaz B.

Nabízíme:

- Velmi zajímavé finanční oddělení
- Možnost podílet se na vývoji firemního ERP systému

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz