Detail nabídky3920/2021/Controller pro výrobní závod

Lokalita:

Krnov

Pro našeho klienta, který se pohybuje v oblasti technické výroby, nyní hledáme controllera pro výrobní závod.

Náplň práce:

- Měsíční uzávěrky
- Zodpovědnost za KPI ukazatele závodu a jejich analýza a interpretace
- Sledovat fixní/variabilní náklady
- Tvořit projektové kalkulace a hospodářský plán
- Vytvářet prognózy
- Dodatečně zpracovávat analýzy a reporty

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- Výborné analytické a komunikační dovednosti
- Systematičnost, ochota učit se novým věcem
- Praxe v controllingu nebo účetnictví 2 roky
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
- Výhodou jsou Vaše zkušenosti se SAPem
- Dobrá znalost MS Office

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Podpora vzdělávání a možnosti profesního růstu
- Závodní stravování
- Mnoho dalších bonusů

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz