Detail nabídky3916/2021/Vedoucí procesní kvality

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automobilového průmyslu. Pro tohoto klienta hledáme analytického a zkušeného člověka, který na základě analýzy kořenové příčiny nalezne vhodně výrobní řešení v oblasti kvality.

Náplň práce:

- Zodpovědnost za kvalitu výroby - reporty na měsíční úrovni
- Vedení dokumentace, řízení interních/externích systémových auditů
- Vedení pracovního týmu (3 přímí podřízení, celkem 12 na směně)
- Analýzy neshod-přehledy a statistiky
- Koordinace opatření ve výrobním procesu, účast na analytickém týmu, úzká spolupráce s technikem reklamací
- Návrhy a realizace vlastních nápadů vedoucích k trvalému zlepšování kvality
- Mentoring operátorů v oblasti kvality

Požadujeme:

- 5 let praxe v oblasti řízení kvality
- Reálnou zkušenost s aplikací metod 5Why, 8D report, Ishikawa
- Znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ)
- Znalost norem kvality (IATF)
- Analytické schopnosti, zkušenost s moderací porad a řízením projektů v oblasti kvality

Nabízíme:

- Pružná pracovní doba - 8:00 - 14:00 fix
- Zajímavé finanční ohodnocení

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz