Detail nabídky3890/2020/Support Administrator

Lokalita:

Ostrava

Společnost, pro kterou hledáme tuto pozici, poskytuje datová a cloudová řešení pro své zákazníky.

Náplň práce:

• Správa objednávek
- Spolupráce s prodejním oddělením v rámci objednávek
- Dokumentace a upřesnění úkolů a požadavků zákazníků
- Vytváření SoW dokumentů a popisů projektů
- Kontrola objednávek

• Plánování a plánování zdrojů
- Identifikace, přiřazení a plánování příslušných technických zdrojů
- Dohodnutí a správa termínů se zákazníky i konzultanty
- Částečně externí delegování dispečerských úkolů

• Správa pracovních příkazů
- vytvoření / aktualizace pracovních příkazů v našem ERP řešení (Microsoft Navision)
- schválení fakturovatelné pracovní doby a fakturační podpory
- kontrola rozpočtu a projektu (např. sledování rozpočtových varování)

• Správa ticketů
- Odpovědnost za odesílání ticketů (monitorování, aktualizace stavu ...)

• Komunikace
- Podpora a koordinace v případě mimořádných událostí
- Koordinace napříč odděleními

• Správa nabídek
- Zpracování nabídek pro poradenské služby (např. podávání nabídek, citace)

Požadujeme:

Němčina na komunikativní úrovni slovem i písmem
Základní porozumění IT službám a produktům
Alespoň 2 roky praxe s podobnou pozicí
Ideální je předchozí zkušenost s IT
Výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

Nástup možný IHNED
Pracovní prostředí mezinárodní IT společnosti

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz