Detail nabídky3885/2020/EMC Specialista

Lokalita:

Ostrava či Mohelnice

Naším klientem je zahraniční společnost, která dodává pro automotive průmysl důležité komponenty. Pro tuto společnost hledáme pracovníky pro HW i SW vývoj.

Náplň práce:

Analýza elektronických systémů a hledání řešení,
Podpora EMC kvalifikace a analýza výsledků,
EMC review v rámci vývojového procesu a podpora vývoje hardwaru

Požadujeme:

VŠ elektrotechnického směru,
Zkušenost s návrhem el. obvodů (analogovými i digitálními,
Ideálně i s přesahem do technologií) podmínkou,
Zkušenost s EMC testováním,
Komunikativní znalost AJ (NJ výhodou),
Důslednost, pečlivost, cit pro detail, analytické myšlení,
Time management, velmi dobré org. schopnosti,
ŘP sk. B a ochotu cestovat.

Nabízíme:

práci na velmi unikátní pozici a možnost podílet se na vývoji elektroniky
pružnou pracovní dobu (37,5 hod.týden) a pět týdnů dovolené
příspěvky na stravování,
příspěvek na penzijní připojištění,
bezplatné poradenství v oblasti psychologie, práva, financí a zdraví.

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz