Detail nabídky3884/2020/Údržbář

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Pro našeho klienta, který působí v oblasti strojírenského průmyslu hledáme kandidáta na pozici údržbáře.

Náplň práce:

Realizace naplánovaných oprav strojů a zařízení ve výrobě
Preventivní kontroly strojů a zařízení ve výrobě
Odstraňování provozních závad
Údržba technického vybavení budov a budov samotných
Instalace nových strojů

Požadujeme:

SŠ s maturitou nebo výučním listem z technického oboru, ideálně ze strojírenství
Předchozí praxe na pozici údržbáře výrobních strojů výhodou
Znalost údržby a oprav lisovacích strojů, pneumatiky, hydrauliky výhodou
Ochota dále se vzdělávat
Manuální zručnost, důslednost a samostatnost.
Proaktivní přístup

Nabízíme:

Dvousměnný provoz s volnými víkendy
25 dní dovolené
Prezenční bonus
Příspěvek na stravování

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz