Detail nabídky3879/2020/Senior Launch manager

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční společnost vyrábějící do různých oblastí průmyslu včetně automobilového, hledáme vhodného kandidáta na pozici launch manažera.

Náplň práce:

Plánování, koordinace a řízení spuštění nové výrobní linky
Zajištění včasného dokončení projektu a řízení nákladů
Řízení projektového týmu
Zodpovědnost za plánování kapacit
Koordinace externích dodavatelů
Reporting

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Prokazatelné předchozí zkušenosti s vybudování nové výroby v automotive (alespoň 3 projekty za posledních 5 let)
Předchozí zkušenosti s vedením týmu
Znalost standardů IATF 16949
Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (min. B2 - C1)
Výborné organizační a komunikační dovednosti
Týmového ducha
Pro-zákaznický přístup, férovost a loajalita

Nabízíme:

Bonusy nad rámec fixní mzdy
Pružná pracovní doba
Týden dovolené navíc
Stravenky, flexi pasy
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz