Detail nabídky3873/2020/Všeobecná účetní

Lokalita:

Ostrava

Našim klientem je zahraniční firma dlouhodobě působící v oblasti realit a služeb. Nyní pro našeho klienta hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Všeobecné účetní do ekonomického útvaru, který/á má zkušenosti s účtováním faktur, účetní uzávěrkou či podklady pro audit. Pokud jste pečlivý/á, zodpovědný/á a systematický/á, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

Účtování běžných účetních dokladů.
Účtování faktur přijatých a vydaných.
Evidence a účtování dohadných položek.
Pravidelná kvartální inventarizace účtů.
Zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek, kontrola uzávěrkových operací.
Zpracování výkazů společnosti dle českých účetních standardů.
Zpracování podkladů pro audit.
Spolupráce s ostatními útvary společnosti.

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického zaměření.
Minimálně 3 roky praxe na pozici účetní.
Znalost českých účetních předpisů a daňových zákonů (zákon o účetnictví, zákon o DPH, zákon o dani z příjmů).
Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook).
Znalost angličtiny na úrovni B1.
Znalost IFRS - VÝHODOU.
Znalost SAP - VÝHODOU.
Ochota se učit novým věcem, pečlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:

25 dnů dovolené, cafeterie systém (zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, flexipassy), elektronické stravenky
Účast na vzdělávacích akcích
Přátelskou atmosféru ve společnosti
Zázemí silné a zákaznicky orientované společnosti

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz