Detail nabídky3871/2020/Projektový inženýr

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost strojírenského zaměření, působící v Moravskoslezském kraji. Na tuto pozici hledáme projektového inženýra.

Náplň práce:

Zodpovědnost za úspěšné spuštění a realizaci nových projektů, až po nasazení do sériové výroby
Zodpovídá za kalkulaci cen, které se provádějí u všech výrobků a procesů
Vedení plánování, shromažďování, poskytování informací
Zapojuje všechny důležité pracovníky, jak interní, tak externí, aby společně dosáhli deadliny
Sledování a dosahování časového plánů a důležitých milníků projektů
Práce s ERP systémem
Odpovědnost za dohled rozpočtu projektu a toho, že se implementuje v souladu s rozpočtem
Zkoumání různých cest jak vyrobit výrobek za danou cenu v požadované kvalitě zákazníka
Zkoumání nejvhodnější výrobní metody

Požadujeme:

VŠ technického zaměření
Zkušenosti ve výrobě a praxi minimálně 3 roky
Výborné organizační a komunikační dovednosti
Samostatná osobnost s proaktivním přístupem
Systematičnost a plánovitý přístup
Anglický jazyk minimálně na komunikativní úrovni

Nabízíme:

25 dní dovolené
Stravenky

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz