Detail nabídky3870/2020/Manažer nástrojárny

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční výrobní společnost strojírenského zaměření, působící v Moravskoslezském kraji. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Manažer Nástrojárny

Náplň práce:

Řídí oddělení nástrojárny.
Analyzuje všechny problémy s nástroji, o kterých ho informuje oddělení kvality a výroby
Denně kontroluje všechny problémy / vytváří možná vylepšení v oddělení SM/PV
Denně trénuje (TM, SL, PI) nastavovače - ukazuje jim řešení vzniklých problémů.
Na základě problémů, které se vyskytly a svých zkušeností, vypracuje školicí manuál.
Rozhoduje o případných externích opravách. Tam kde jsou třeba, radí, jak udělat ty interní
Dohlíží na přestavbu nástrojů a jejich vylepšování
Organizuje systém náhradních dílů
Řídí práci na oddělení nástrojárny.
Stará se o to, aby byly výkresy nástrojů a přípravků aktuální.

Požadujeme:

VŠ technického směru nebo rozsáhlé technické znalosti a zkušenosti
Schopnost vytváření a čtení technických výkresů
Znalost měřících technik
Školení: stavba nástrojů, lisování kovů (včetně deepdraw)
Znalost jednoho z jazyků: Angličtina, Němčina, Francouzština
Dobrý technický přehled
Přísnost a přesnost
Kreativita při hledání řešení
Vytrvalost

Nabízíme:

Pružná pracovní doba
Příspěvek na stravování
5 týdnů dovolené

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz