Detail nabídky3865/2020/IT Systémový inženýr

Lokalita:

Frýdek-Místek

Náš klient je dynamická zahraniční společnost, která se zaměřuje na výrobu strojů poskytující energii pro výrobu. Pro tuto společnost hledáme zkušeného zákaznicky orientovaného Systémového inženýra.

Náplň práce:

- Vaším úkolem bude správa a rozvoj IT infrastruktury jako cloudových řešení, Windows Serverů, počítačových sítí, firewallů, zabezpečení a koncových stanic
- Uvítáme Vaše nápady na zlepšení naší infrastruktury, které budete konzultovat spolu s zahraničním IT manažerem
- Budete navrhovat to pravé řešení pro požadavky uživatelů a sledovat zkušenosti uživatelů, zda Vaše řešení probíhá hladce.
- Aktivně budete sledovat dostupnost, rychlost, spolehlivost a bezpečnost různých systémů
- Budete spolupracovat s ostatními pracovníky a poskytovat jim Vaše odborné rady a zkušenosti

Požadujeme:

Máte ideálně Bc. vzdělání v IT směru
Máte minimálně 5 let zkušeností s Windows Servery, Office 365, VMware, Firewall managementem
Komunikativní znalost angličtiny, minimálně na úrovni B2
Jste komunikativní a zákaznicky orientovaný
Umíte s týmem táhnout za jeden provaz

Nabízíme:

Dovolená 25 dní
Garantovaná 13. mzda
Stravenky
Home office
Mobilní telefon
Notebook
Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz