Detail nabídky3864/2020/Daňový specialista - senior

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je zahraniční firma dlouhodobě působící v oblasti služeb. V důsledku běžných personálních změn hledáme daňového specialistu/ku srdcaře s týmovým duchem do malého kolektivu.

Náplň práce:

Stanovení způsobu vedení daňové agendy v organizaci.
Nastavení daňových procesů včetně srážkových daní a transférových cen.
Kontrola postupů při realizaci daňových povinností.
Komunikace se správcem daně, auditory a daňovými poradci.
Navrhování postupu optimalizace daňových odvodů při řádném plnění všech daňových povinností.
Vedení příslušné dokumentace.
Poskytování poradenské činnosti v oblasti metodiky a interpretace daňových zákonů a souvisejících předpisů.

Požadujeme:

Znalost daňových předpisů včetně implementace změn.
Praktická zkušenost se zpracováním daňových přiznání.
Praktická zkušenost s interní kontrolou v oblasti daní.
SŠ/VŠ ekonomického směru.
Angličtina - emailová komunikace - alespoň B1.
Velmi dobré znalosti MS Office - zejména Excel na výborné úrovni.
IS SAP - výhodou.
Znalost účetnictví dle českých účetních standardů.
Selský rozum, pečlivost a logické myšlení.

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na PP nebo ŽP
Stravenky
Odborné kurzy a školení
Flexibilní pracovní doba
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz