Detail nabídky3857/2020/Nástrojař - údržba lisovacích nástrojů

Lokalita:

Okres: Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční (evropská) společnost. Předmětem její činnosti je strojírenská výroba. Převážná část výrobků směřuje do oblasti automobilového průmyslu a strojírenského průmyslu. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici Nástrojař.

Náplň práce:

údržba nástrojů a kalibrace,
řešení problémů se stávajícími nástroji a kalibrací,
výroba nových nástrojů a kalibrů,
opravy stávajících nástrojů a kalibrů ve výrobě,
modifikace nástrojů a jejich příprava pro výrobu,
asistence při instalaci nových nástrojů a zařízení,
spoluúčast na zlepšování stávajících nástrojů a strojního zařízení v úzké spolupráci s vedoucím nástrojárny,
udržování pořádku a čistoty na pracovišti,
aktivní účast na zlepšování procesů ve výrobě.

Požadujeme:

SOU/SŠ technického zaměření
Zkušenost na obdobné pozici 2 roky (v oblasti hlubokotažného lisování výhodou)
Znalost postupových a transferových, střižných i tažných nástrojů a jejich údržby, opravy, seřízení - výhodou
Velmi dobrá orientace ve výkresech
Znalost pracovních postupů při obrábění materiálu
Zkušenost práce se stroji pro obrábění materiálu (bruska, frézka, soustruh, vrtačky apod.)
Ochota pracovat ve směnném provoze
Manuální zručnost, důslednost, samostatnost

Nabízíme:

Práce ve dvousměnném provozu (po-pá) (ranní a odpolední)
Týden dovolené navíc
Odpovídající mzdové ohodnocení.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz