Detail nabídky3856/2020/Finanční analytik

Lokalita:

okres Nový Jičín

Náš klient je společnost, která vyrábí komponenty pro automobilový průmysl. V současné době pro našeho klienta hledáme finančního analytika.

Náplň práce:

Odpovědnost za komunikaci s externí společností provádějící audit správnosti faktur a optimalizaci tras.
Odpovědnost za účtování faktur přijatých od dodavatelů přepravních služeb.
Tvorba měsíčních dohadů na nevyfakturované náklady.
Sledování věkových struktur dohadů na přepravách.
Urgováni fakturace
Komunikace s oddělením přeprav za účelem sledování četnosti a nákladovosti přeprav
Administrace evidence nákladů na prémiové přepravy a komunikace s oddělením nákupu

Požadujeme:

VŠ ekonomického směru.
Znalost účetní agendy min. 1 rok.
Pokročilou znalost MS Office – Excel.
Znalost SAPu.
Schopnost stanovení si priorit.
Ochota učit se.

Nabízíme:

Nástup možný ihned.
25 dní dovolené, Sick Days – 2 dny / rok.
Možnost jazykového a odborného vzdělávání.
Příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz