Detail nabídky3844/2020/IT Service desk specialista

Lokalita:

Karviná

Klient, pro kterého hledáme aktuálně tuto pozici je výrobní zahraniční společnost.

Náplň práce:

Řešení aktuální problémů, týkajících se základních SW a HW problémů
Práce v ticketovacím systému
Komunikace s kolegy i se zahraničními zákazníky

Požadujeme:

- Prostředí Active Directory by Vám neměl být cizí
- Měli byste znát velmi dobře prostředí OS Windows
- Znalost prostředí Windows server 2012
- Zkušenost s virtualizačními SW, nejlépe pomocí služby VMware
- Znalost networkingu a Cisco zařízení
- Znalost IP telefonie
- Základní znalost PC hardwaru
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Schopnost pracovat v týmu
- Měl byste být pečlivý, zodpovědný a odolný vůči zátěži
Pokud máte jednu z těchto znalostí, máte u nás velké plus
- Předchozí zkušenosti s IT Helpdeskem
- Znalost SAPu
- Zkušenosti s MS Exchange serverem

Nabízíme:

Možnost podílet se na budování nového IT oddělení
Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost home office

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz