Detail nabídky3844/2020/IT Service desk specialista

Lokalita:

Karviná

Klient, pro kterého hledáme aktuálně tuto pozici je výrobní zahraniční společnost, která je silným hráčem na trhu už bezmála 130 let.

Náplň práce:

- Řešení aktuální problémů, týkajících se základních SW a HW problémů
- Práce v ticketovacím systému
- Komunikace s kolegy a zahraničními zákazníky
- Budete se pohybovat v prostředí Active Directory
- Aktivně spravovat Windows server
- Práce s virtualizacemi pomocí VMware
- Sáhnete si také na nastavení síťových prvků Cisco
- Stejně jako Vy, i další lidé potřebují k práci telefony, které budete spravovat pomocí IP protokolu
- Se svými kolegy ze světa budete komunikovat anglicky
- Náš nový kolega by měl být pečlivý, zodpovědný a odolný vůči stresu

Požadujeme:

Požadované kompetence jsou vypsány výše v sekci Náplň práce

Nabízíme:

Možnost podílet se na budování nového IT oddělení
Zajímavé finanční ohodnocení
Možnost home office

Kontakty:

Filip Mohyla, 597479237, fmohyla@specialist.cz