Detail nabídky3843/2020/Purchase Administrator senior

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční společnost vyrábějící do různých oblastí průmyslu včetně automobilového, hledáme vhodného kandidáta na pozici purchase administrátora.

Náplň práce:

Správa nakupovaných položek v SAPu.
Sledování termínů a lhůt objednávek.
Zajištění a objednávání surovin v požadovaném množství a čase.
Komunikace s dodavateli ohledně potřeb a dodávek.
Tvorba a aktualizace procesní dokumentace
Pravidelný reporting

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
Praxe v oblasti nákupu, v automobilovém průmyslu výhodou
AJ na komunikativní úrovni + NJ na komunikativní úrovni.
Znalost práce na PC - MS Office, SAP
Dobré technické povědomí a všeobecné znalosti
Pečlivost, samostatnost, komunikativnost
Ochota vykonávat administrativní činnosti

Nabízíme:

Odpovídající mzdové ohodnocení
Týden dovolené navíc
Stabilitu silné evropské společnosti
Možnost nástupu ihned

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz