Detail nabídky3842/2020/Projektový manažer

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční společnost vyrábějící do různých oblastí průmyslu včetně automobilového, hledáme vhodného kandidáta na pozici projektového manažera.

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení projektů a dodržování jejich plánů
Řízení projektů od vývoje daných produktů, nabídku klientovi, uvedení do výroby, až po předání zákazníkovi
Kontrola a dodržování finančního plánu projektů
Pravidelný reporting vedení společnosti
Úzká spolupráce s procesními inženýry.
Úzká spolupráce s ostatními odděleními zejména s výrobou, kvalitou atd.

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru, nebo alespoň dlouholeté zkušenosti v technické oblasti
Minimálně 3 roky praxe v řízení projektů - automotive
Anglický jazyk na velmi pokročilé úrovni (min. B2 - C1)
Pokročilá znalost na PC
Výborné organizační a komunikační dovednosti
Týmového ducha
Pro-zákaznický přístup, férovost a loajalita

Nabízíme:

Bonusy nad rámec fixní mzdy
Pružná pracovní doba
Týden dovolené navíc
Stravenky, flexi pasy
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz