Detail nabídky3839/2020/Mistr strojírenské zakázkové výroby

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Náš klient se zabývá výrobou a montáží průmyslových a stavebních ocelových konstrukcí, technologií a zařízení. Pro tohoto klienta nyní hledáme zkušeného mistra zakázkové výroby.

Náplň práce:

Vedení a organizace výrobního týmu ve dousměnném provozu.
Hodnocení a motivace pracovníků.
Dohled na plněním výrobního plánu.
Sledování efektivity procesu výroby.
Zodpovědnost za dodržování zásad na pracovišti BOZP a PO.
Práce v interním ERP systému - plánování zakázek a administrace výrobního procesu.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání - strojní/stavební
Minimálně 5 let praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě.
Umění číst ve výkresové dokumentaci.
Zkušenosti s výběrem, hodnocením, vzděláváním podřízených.
Uživatelská znalost MS Office.
Důslednost, rozhodnost.
Odolnost vůči stresu a komunikační dovednosti.

Nabízíme:

Mzdové ohodnocení dle zkušenosti kandidátů.
Dovolená navíc a sick days.
Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Plně hrazené stravenky.
Kvartální odměny z HV

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz