Detail nabídky3809/2019/HR generalista/ka

Lokalita:

Ostrava

Naším klientem je společnost působící ve veřejném sektoru v oblasti technických služeb. Pro našeho klienta v současné době hledáme HR generalistu/personalistu - nástup - IHNED.

Náplň práce:

Nábor a výběr nových zaměstnanců.
Vzdělávání zaměstnanců.
Tvorba adaptačního plánů pro nové zaměstnance.
Zajištění lékařských prohlídek.
HR administrativa.
Komunikace s úřady a denní komunikace se zaměstnanci a manažery.
Účast na HR projektech.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici.
Znalost pracovněprávní legislativy.
Zkušenost s HR procesy.
Znalost K2 - výhodou.
Týmový hráč, příjemné a energické vystupování.
Pečlivost, důslednost, samostatnost a proaktivní jednání.
Sledování a aplikace nových trendů v HR.

Nabízíme:

Atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností.
Týden dovolené navíc.
Příspěvek na stravování.
Příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz