Detail nabídky3802/2019/SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Specialista zákaznického servisu.

Náplň práce:

zákaznický servis (plné zajištění dodávek zboží zákazníkovi dle jeho potřeb).
plánování zásob finálních výrobků v požadovaných limitech.
zodpovědnost za logistické plány v souladu s požadavky zákazníků.
správa zákaznických portálů.
práce v MRP systému SAP.
plnění stanovených firemních logistických cílů a ukazatelů.
včasná eskalace procesních nesrovnalostí dle stanovené odpovědnosti.

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou.
komunikativní znalost anglického jazyka.
zkušenosti s plánováním výroby.
praxi v automobilovém průmyslu výhodou.
výbornou znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, SAP výhodou).
analytické a organizační schopnosti.
odolnost vůči stresu a schopnost práce v týmu.

Nabízíme:

nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další).
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém.
možnost odborného a kariérního růstu.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz