Detail nabídky3801/2019/Koordinátor výroby

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Jste technický typ? Dokážete pracovat systematicky a organizovaně? Orientujete se ve výrobním prostředí? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti strojírenského průmyslu, hledáme vhodného kandidáta pro pozici "Koordinátora výroby".

Náplň práce:

komunikace se zákazníkem, řešení zákaznických požadavků
koordinace výrobních kapacit, příprava plánů výroby
dohled nad dodržování termínů
úzká komunikace napříč jednotlivými odděleními
kontrola stavu jednotlivých zakázek
plánování a zabezpečení přepravy vyhotovených zakázek
řešení případných reklamací

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
praxi na stejné či obdobné pozici alespoň 2 roky
schopnost dorozumět se anglicky
pokročilou znalost práce s Microsoft Excel
velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

týden dovolené navíc
individuální rozvoj a možnost profesního růstu
flexibilní pracovní doba
příspěvek na stravování
možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz