Detail nabídky3798/2019/Inženýr/ka kvality

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Jste zkušení ve kvalitě, máte praxi minimálně 5 let na pozici inženýra kvality? Hledáme zkušeného kandidáta, který bude zodpovědný za komplexní kvalitu pro našeho klienta, který působí v oblasti strojírenského průmyslu.

Náplň práce:

Přímé sledování kvality na pracovištích,
Sledování odchylek kvality výrobků,
Vyřizování zákaznických reklamací,
Vyřizování dodavatelských reklamací,
Zaškolování nových operátorů výroby v oblasti kvality,
Zdokonalování a zajišťování procesu kvality.
Řešení a analýza reklamací
Analýza příčiny vzniku problémů v kvalitě
Uplatňování standardů kvality, tvorba plánu kontrol a jejich realizace
Audit procesů a produktů v souladu s akčním plánem.
Podpora výroby při dodržování standardů kvality (školení, komunikace, tvorba vzorků pro vizuální kontrolu).
Zlepšování standardů kvality ve výrobě a jejich aktualizace

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání strojírenského směru nebo FMMI
Zkušenost jako technik nebo inženýr kvality ve strojírenské společnosti, nebo automotive.
Pokročilá AJ výhodou - komunikace nadřízeným v AJ.

Nabízíme:

Týden dovolené navíc
Individuální rozvoj a možnost profesního růstu
Flexibilní pracovní doba
Příspěvek na stravování
Možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz