Detail nabídky3782/2019/Referent/ka nákupu

Lokalita:

okr. Karviná

Náš klient působí na trhu již více než 25 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici specialisty referenta/tky nákupu s anglickým a polským jazykem

Náplň práce:

Realizace nákupů v rámci dodavatelsko-odběratelských vztahů.
Zajišťování materiálu pro výrobu.
Realizace a komunikace s dodavateli při řešení reklamačních řízení.
Příprava podkladů pro výběrová řízení.
Poskytování kompletní poradenské činnosti a účast na pravidelných jednáních s vedením firmy.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
Komunikativní polský a anglický jazyk - NUTNOSTÍ.
Předchozí prokazatelná praxe v oblasti nákupu - NUTNOSTÍ.
MS Office.
Technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti.
Schopnost týmové práce.
Flexibilita, ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení.

Nabízíme:

Dovolená navíc
Kvartální odměny
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na finanční poradenství
Příspěvek na stravování
Firemní akce

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz