Detail nabídky3774/2019/Daňový specialista

Lokalita:

okres Nový Jičín

Máte zkušenosti se zajišťováním daňových a odvodových povinností? Orientujete se také v základech účetnictví? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Pro zahraniční výrobní společnost s otevřenou firemní kulturou hledáme vhodného kandidáta na pozici DAŇOVÉHO SPECIALISTY. Pokud máte zájem stát se součástí mezinárodního týmu, zašlete nám Vám životopis!

Náplň práce:

Tvorba finančních reportů, klasifikace daňových a nedaňových příjmů, výdajů
Zodpovědnost za daňová přiznání, reporty o DPH
Zajišťovaní metodických výkladů k uplatňování daňových zákonů
Předávání daňových přiznání v řádných termínech
Komunikace s příslušnými úřady
Vypořádání pohledávek a závazků apod.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na stejné či obdobné pozici
Anglický jazyk na pokročilé úrovni
Znalost základů účetnictví výhodou
Samostatnost, týmového ducha a pečlivost

Nabízíme:

Dlouhodobou spolupráci
Roční bonus
Flexibilní pracovní dobu
Home-office
5 týdnů dovolené

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz