Detail nabídky3771/2019/Obchodní manažer

Lokalita:

okres Karviná

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční společnost vyrábějící do různých oblastí průmyslu včetně automobilového, hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodního manažera.

Náplň práce:

Vytváření nových obchodů v rámci stávajícího zákaznického portfolia
Správa stávajícího portfolia zákazníků
Budování dlouhodobých vztahů se zákazníkem
Schopnost pružně reagovat na individuální potřeby a přání zákazníků
Reporting a správa statistických údajů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání (ideálně strojního zaměření)
Praxe na obdobné pozici v oblasti obchodu (automotive výhodou)
Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
Ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme:

Bonusy nad rámec fixní mzdy
Pružná pracovní doba
Týden dovolené navíc
Stravenky, flexi pasy
Firemní akce

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz