Detail nabídky3759/2019/Přípravář zakázkové výroby (kreslič)

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Naším klientem je dynamická zahraniční společnost, která se zabývá designem a výrobou technických řešení v oblasti energetiky. V současné době do této společnosti hledáme aktivního technika na pozici přípraváře výroby.

Náplň práce:

Podílení se na plánování výroby (technické podklady)
Analyzuje výkresy inženýringu a následně upravuje pro výrobní potřeby (plány pro řezání, ohýbání materiálu atd.)
Navrhuje technikům náhradu materiálu na základě různých specifikací
Aktualizuje návrhové výkresy tak, aby nejnovější verze zůstala v dílně.
Při přípravě materiálu úzce spolupracuje s CNC programátorem
Úzká spolupráce s operativním nákupčím při hodnocení dodavatele
Podávat pravidelnou zpětnou vazbu ohledně designu
Sdílení poznatků z praktických zkušeností s cílem optimalizovat efektivitu výroby atd.

Požadujeme:

SŠ, VŠ technického zaměření
Zkušenosti s přípravou výroby výhodou
Znalost svařovacích procesů výhodou
Technické čtení výkresů
Zkušenosti se softwarem 2D, nejlépe AutoCAD 2D
Znalost technologie výroby – řezání plazmou, ohýbání atd.
Plánovací a organizační dovednosti
Dobré komunikační dovednosti a loajalita
AJ - mírně pokročilá znalost (občasná převážně písemná komunikace)

Nabízíme:

Dovolená navíc
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Flexibilní pracovní doba
13. plat
Stravenky
Vzdělávací kurzy, školení
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce aj.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz