Detail nabídky3758/2019/Samostatný obchodník pro zahraniční trhy s němčinou

Lokalita:

okr. Opava

Našim klientem je výrobní společnost, která staví na vysoké odbornosti, dovednostech a zkušenostech týmu špičkových zaměstnanců a moderních technologiích. V současné době pro tohoto klienta hledáme zkušeného obchodníka s německým jazykem, který má mezinárodní zkušenosti ve výrobních společnostech.

Náplň práce:

Prodej a budování firemní značky v rámci svěřených zákazníků z Německa.
Technická a zákaznická podpora.
Služební cesty do zahraničí.
Péče o stávající klienty.
Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
Řešení obchodních případů.
Práce s CRM systémem.
Reportování a administrace spojená se zahraničním obchodem.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
Aktivní znalost německého jazyka - PODMÍNKOU.
Prokazatelné zkušenosti na obchodní pozici - ve výrobních společnostech.
Ochota cestovat.
Prozákaznický a proaktivní přístup.
Reprezentativní vystupování.
Obchodní a vyjednávající dovednosti.

Nabízíme:

Práci v menší dynamické společnosti.
Peníze, které si zasloužíš.
Hlavní pracovní poměr.
Práci v profesionálním kolektivu.
Služební automobil

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz