Detail nabídky3749/2019/Technolog pro nové projekty

Lokalita:

okres Nový Jičín

Hledáme zkušené borce a zkušené borky v oblasti technologů pro nové projekty. Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive.

Náplň práce:

Práce v projektovém týmu a působení jako podpora dalších členů týmu v oblasti zavádění komponentů do sériového procesu
Zodpovědnost za zajištění požadavků zákazníka na výrobek ve vývojové etapě - launch
Zodpovědnost za aplikaci nástrojů včasného plánování
Feasibility studies
Komunikace s dodavateli
Aktivní účast při interních a externích auditech

Požadujeme:

VŠ případně SŠ vzdělání technického směru
Praxi na obdobné pozici (automotive velkou výhodou)
Komunikativní znalost anglického jazyka
Znalost metodiky analýzy možných vad a jejich důsledků (FMEA)
Orientaci v technické dokumentaci
Schopnost týmové práce
Pro-zákaznickou orientaci, komunikační a organizační dovednosti, orientaci na cíl
ŘP sk. B

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
Možnost jazykového a odborného vzdělávání
Variabilní bonusový systém
Peníze, které si zasloužíš.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz