Detail nabídky3748/2019/Inženýr proveditelnosti výroby

Lokalita:

okres Nový Jičín

Hledáme zkušené borce a zkušené borky v oblasti proveditelnosti výroby. Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive.

Náplň práce:

Tvorba studií proveditelnosti výroby v procesu povrchových úprav plastů (vakuové pokovení)
Návrh, specifikace a zajištění instalací nových zařízení a závěsů pro povrchové úpravy nových výrobků
Řízení činností při předpřejímce a přejímce strojů, zařízení a závěsů
Vyhodnocení a analýza výsledků zkoušek nových technologií a návrhy postupů dalších řešení

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (strojní, technologie zpracování plastů výhodou)
Praxe z výroby alespoň 3 roky, nejlépe oblast technologie, procesního inženýrství apod. (automotive výhodou)
Komunikativní znalost anglického jazyka
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Komunikační schopnosti, schopnost týmové práce

Nabízíme:

25 dní dovolené
Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
Pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
Možnost jazykového a odborného vzdělávání
Variabilní bonusový systém
Peníze, které si zasloužíš.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz