Detail nabídky3742/2019/HSE Specialista

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho klienta, kterým společnost působící v oblasti automotive, hledáme zkušeného kandidáta/ku na pozici specialisty BOZP.

Náplň práce:

Udržuje a pravidelně kontroluje systém bezpečnosti práce a životního prostředí
Odpovídá za komunikaci s orgány státní správy a vypracovává potřebnou dokumentaci
Podílí se na přípravě a vede výcvikové a školící programy v rámci HSE a BOZP
Stará se o rozvoj strategií týkajících se BOZP a jejich zavedení
Aktivně vyhledává rizika a navrhuje řešení
Provádí šetření pracovních úrazů a iniciuje preventivní a nápravná opatření ve výrobním prostředí

Požadujeme:

Zkušenosti s bezpečností práce ve výrobním prostředí (alespoň 3 roky)
Odborná způsobilost BOZP i PO
SŠ, VŠ - Bezpečnostní inženýrství
Znalost práce na PC (pokročilý uživatel).
Řidičský průkaz sk. B
AJ alespoň (min. úroveň B1)
Organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost práce v týmu, samostatnost.
Znalosti i v oblasti životního prostředí a požární ochrany

Nabízíme:

5 týdnů dovolené.
Příspěvky na stravování, dopravu, "penzijko" atd.
Vzdělávací kurzy
Flexibilní pracovní doba

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz