Detail nabídky3741/2019/Stavební projektant (senior)

Lokalita:

Ostravsko

Pro našeho klienta, stavebně-architektonickou společnost v současné době hledáme zkušeného stavebního projektanta.

Náplň práce:

Organizování a řízení projekčních prací
Projednávání územně plánovacích podkladů a dokumentací
Výstupní kontrola architektonického designu a projektové dokumentace
Stavební návrhy občanských a prům. staveb
Úzká spolupráce zejména s architekty

Požadujeme:

Alespoň 5-ti letou zkušenosti ve stavebnictví jako projektant
Vysokoškolské vzdělaní ve stavebnictví či architektuře
Zkušenost s vedením menšího týmu lidí - výhoda
AJ výhoda, nikoliv však podmínka
Pečlivost, zodpovědnost, týmového ducha
Loajalita a férovost
Aktivní přístup

Nabízíme:

Zázemí malé stabilní společnosti
Pružná pracovní doba
Účast na zajímavých projektech
Spolupráce se zahraničními architekty
Firemní vozidlo (i k osobnímu použití)
Příspěvky na stravování, "penzijko" a další benefity

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz