Detail nabídky3739/2019/Mistr - dopravní stavby

Lokalita:

Krnovsko

Pro našeho klienta, kterým je zahraniční stavební firma, hledáme vhodné kandidáty na pozici mistra dopravních staveb.

Náplň práce:

Dohled nad pracemi subdodavatelů
Kontrola dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném úseku stavby
Dodržování časových harmonogramů ve stanovených termínech a kvalitě
Komunikace se stavbyvedoucím

Požadujeme:

SŠ/VŠ stavební obor
Reálná zkušenost s dopravními stavbami
Orientace ve stavební dokumentaci, rozpočtech a souvisejících dokumentech stavby
Řídící a organizační schopnosti
Základní zkušenosti při práci s výpočetní technikou (MS Office - Excel, Word, Outlook, Acrobat reader) pro denní práci a výměnu dat s kolegy a subdodavateli.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení
Nástup ihned
Možnost ubytování
Pracovní pomůcky - notebook, mobil
5 týdnů dovolené

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz