Detail nabídky3731/2019/Technolog povrchových úprav

Lokalita:

okres Nový Jičín

Informace o klientovi:

Máte dobré technické myšlení?
Jste týmový hráč?
Chcete být u vývoje nových moderních produktů pro významné klienty?
Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti automotive, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technologa povrchových úprav.

Náplň práce:

Posouzení stavu povrchu, stanovení a řízení technologických postupů pro požadovanou povrchovou úpravu daného materiálu
Vypracování technické dokumentace, technická příprava výroby
Nastavení, obsluha a údržba všech strojů na TPÚ a provozních předpisů
Návrhy na zvýšení kvality
Specifikace nového zařízení, výběr dodavatelů, atd.

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání v technickém oboru (strojírenství)
Zkušenost ze stejné či obdobné pozice - ideálně v automotive
Znalost technologie povrchových úprav
MS Office – uživatelská znalost
Organizační schopnosti, chuť učit se a aktivní přístup k řešení problémů
Angličtina alespoň na úrovni B1

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
Možnost jazykových kurzů
Příspěvky (doprava, "penzijko", strava)
Flexibilní pracovní doba

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz