Detail nabídky3727/2019/Administrativně technický referent

Lokalita:

okr. Frýdek-Místek

Naším klientem je dynamická zahraniční společnost, která se zabývá designem a výrobou technických řešení v oblasti energetiky. V současné době pro tuto společnost hledáme kandidáta/ku, který má vysokoškolské technické vzdělání, je schopen se dorozumět anglicky a bavila by ho práce, kde by měl tento člověk zejména na starost administrativní technické záležitosti.

Náplň práce:

Administrativní práce v ERP systému.
Zápisy objednávek.
Zpracování faktur.
Organizování přepravy od dodavatelů do skladu, včetně zpracování celních dokladů.
Komunikace se zákazníky o dodávkách, dodacích lhůtách, výběru náhradních dílů.
Občasné zahraniční služební cesty.

Požadujeme:

Anglický jazyk pokročilý - alespoň B1.
VŠ vzdělání technického směru minimálně v bakalářském stupni - podmínkou.
Technická zdatnost.
Zkušenosti v zákaznických službách - výhodou nikoliv podmínkou.
Znalost MS Office.
Organizační schopnosti.
Systémovost.

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení.
5 týdnů dovolené.
Flexibilní pracovní doba.
Příspěvky na PP/ŽP/stravování.
Vzdělávání zaměřené na další profesní pro rozvoj zaměstnance.
Zázemí silné nadnárodní společnosti s příjemným pracovním a kooperujícím prostředím.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz