Detail nabídky3724/2019/Vedoucí výrobního úseku

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho významného klienta - zahraniční výrobní automotive společnost se silným postavením na světovém a domácím trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici "Vedoucího výrobního úseku".

Náplň práce:

vedení a koordinace pracovníků (mistrů, team leaderů)
výkon dohledu nad svěřeným úsekem a plněním jeho výrobních cílů
tvorba možných strategických návrhů za účelem zabezpečení plynulosti výroby
řešení problémů spojených s kvalitou a zmetkovostí
reporting přímému vedení společnosti

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického směru
min. 3-leté zkušenosti s vedením většího týmu lidí ve výrobní společnosti
zkušenosti s organizací výroby a plánováním
schopnost dorozumět se anglicky
výborné organizační schopnosti
schopnost logického uvažování, rychlého úsudku
uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

práce pouze na ranní směnu
flexibilní pracovní doba
týden dovolené navíc
příspěvek na stravování
příspěvek na dopravu
možnost dalšího jazykového vzdělávání

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz