Detail nabídky3723/2019/Technik BOZP

Olomoucký/Moravskoslezský kraj (Severo-východ OL kraje/Severní Morava)

Naším klientem je výrobní společnost s dlouholetou tradicí. V současné době hledáme motivované lidi do výrobního závodu na pozici Technika BOZP.

Náplň práce:

Provádění preventivních kontrol BOZP na jednotlivých pracovištích (výrobní společnost)
Shromažďování podkladů pro analýzu rizik
Sledování a dodržování právních předpisů BOZP
Školení osob v oblasti BOZP včetně vedoucích pracovníků spolupráce při šetření pracovních úrazů a nemocí z povolání shromažďování podkladů pro kategorizaci prací zpracovávání a aktualizace dokumentace BOZP včetně analýzy a hodnocení rizik
Sledování platnosti odborné a zdravotní způsobilosti zaměstnanců spoluúčast při jednáních s kontrolními a inspekčními orgány

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání v oblasti bezpečnosti
Zkušenosti z výrobního prostředí velká výhoda
Odbornou způsobilost v prevenci rizik BOZP dle 309/2006 Sb. podmínkou, PO - výhodou
Znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word)
Pečlivost a důslednost
Výborné komunikační a organizační dovednosti
Schopnost spolupracovat se státními dozorovými orgány, znalost legislativy atd.

Nabízíme:

Zázemí stabilní společnosti
Práce pouze na ranní směny (flexibilní pracovní doba)
Příspěvky na dopravu
Závodní stravování
Penz. připojištění
Docházkový bonus atd.

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz