Detail nabídky3721/2019/SAP specialista

Lokalita:

okres Nový Jičín

Hledáme zkušené borce a zkušené borky v oblasti SAPu. Naším klientem je zahraniční společnost působící v oblasti automotive.

Náplň práce:

Kontrola a analýza integrity dat a správnost transakcí v SAPu.
Analýza záznamů o materiálech, dílech, inventurních stavech, dodávkách a dodavatelích.
Vytváření reportů a aktualizace databáze.
Spolupráce s oddělením změnového řízení při náběhu nových programů a ukončeních starých.
Příprava dat pro změnu statusů materiálů

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou.
Dobrá znalost práce s PC (MS Office)
Perfektní znalost SAP - VELKOU VÝHODOU.
Orientace v základních logistických procesech.
Samostatnost, pečlivost.
Komunikativní úroveň AJ - minimálně B1, psaná forma AJ - B2.
ŘP sk. B

Nabízíme:

Pružná pracovní doba
Týden dovolené navíc.
Příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování.
Příspěvek na stravování

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz