Detail nabídky3719/2019/CNC programátor

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Naším klientem je zahraniční (evropská) výrobní společnost, která v MSK působí téměř 20 let na trhu práce. Předmětem její činnosti je zejména strojírenská výroba a v současné době do této společnosti hledáme vhodné uchazeče na programování CNC strojů pouze na ranní směny!

Náplň práce:

Samostatná tvorba programů podle výkresové dokumentace
Kontrola těchto programů na stroji
Spolupráce s operátory ve výrobě
Spolupráce s konstrukčním oddělením
Optimalizace výroby
Řešení výrobních problémů

Požadujeme:

Dobrá znalost programování laseru, vysekávacího a ohraňovacího lisu s CNC řízením
SOU/SŠ technického zaměření
Práce na ranní směny
Znalost čtení výkresové dokumentace
Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
Týmový duch

Nabízíme:

týden dovolené navíc
individuální rozvoj a možnost profesního růstu
příspěvek na stravování
možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz