Detail nabídky3709/2019/SMĚNOVÝ MISTR

Lokalita:

Bruntálsko

Naším klientem je česká výrobní společnost s dlouholetou tradicí. V současné době díky nově vznikajícím projektům a tím i rozšiřováním výroby v současné době hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA, který bude mít zodpovědnost za cca 40 podřízených a kterému nedělá problém pracovat v nepřetržitém provozu.

Náplň práce:

Zodpovědnost za řízení provozu výrobního úseku (40 podřízených na směně)
Motivace, podpora a rozvoj zaměstnanců včetně plánování docházky
Zodpovědnost za výsledky a dodržování plánovaných nákladů a plánu výroby
Hodnocení a kontrola podřízených
Zodpovědnost za dodržování technologických postupů
Zodpovědnost za kvalitu výroby, bezpečnost a kázeň na pracovišti aj.

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického zaměření
Zkušenosti a praxe ve výrobě + s vedením zaměstnanců
Dobrá znalost MS Office (SAP výhodou)
Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12h směny)
Samostatnost, zodpovědnost a spravedlivost
Výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

Příspěvky na dopravu
Závodní stravování
Penz. připojištění
Docházkový bonus
Mobilní telefon a notebook
Náborový příspěvek (v hodnotě desítek tisíc)

Kontakty:

Petra Richtárová, 597 479 237, prichtarova@specialist.cz