Detail nabídky3701/2019/Pracovník dílny strojní výroby

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Pro našeho klienta, ryze českou výrobní společnost, v současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici "Pracovníka dílny strojní výroby".

Náplň práce:

výroba jednoduchých nástrojů, komponentů dle potřeby výroby
konstrukční a technická řešení daných komponentů
zavádění daných prototypů do procesu výroby
komunikace s vedoucím dílny a obchodním oddělením
zpracování výrobních postupů nových komponentů

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání technického směru
praxe na stejné či obdobné pozici
prostorová představivost
manuální zručnost a technické myšlení
proaktivní přístup k práci

Nabízíme:

odpovídající mzdu, roční bonusy, prémie
týden dovolené navíc
stravenky
zvýhodněný mobilní tarif
práci na hlavní pracovní poměr, možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz