Detail nabídky3700/2019/Operátor CNC lisu

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Pro našeho klienta, ryze českou výrobní společnost, v současné době hledáme vhodného uchazeče na pozici "Operátora CNC lisu".

Náplň práce:

obsluha vysekávacího nebo ohraňovacího CNC lisu
upínání nástrojů, ustavování jejich polohy
práce s technickou dokumentací
měření a kontrola příslušných rozměrů
ošetřování strojů, přípravků a jiných pracovních pomůcek

Požadujeme:

min. střední vzdělání s výučním listem
schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
znalost základů měření a měřících přístrojů
ochotu pracovat na ranní a popř. na odpolední směny (PO-PÁ)
zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme:

odpovídající mzdu, roční bonusy, prémie
týden dovolené navíc
stravenky
zvýhodněný mobilní tarif
práci na hlavní pracovní poměr, možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz