Detail nabídky3699/2019/Nástrojář / automotive

Lokalita:

region Valašsko

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici "Nástrojáře".

Náplň práce:

zajišťování a dohled nad technickým stavem forem - preventivní údržby, opravy
úzká spolupráce s oddělením výroby - spolupráce při seřizování, zkoušení, vzorkování a ověřování nástrojů a forem
dohled nad technickým stavem strojního vybavení údržby
vedení příslušené dokumentace

Požadujeme:

SOU / SŠ vzdělání technického směru
praxi na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
zkušenosti se svařováním
ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hod. / směna)
samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti
roční bonusy a prémie
týden dovolené navíc
plně hrazené stravenky
příspěvek na dopravu
možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz