Detail nabídky3698/2019/Provozní elektrikář / údržbář

Lokalita:

region Valašsko

Pro našeho klienta, výrobní automotive společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici "Provozní elektrikář / údržbář".

Náplň práce:

diagnostika, opravy a údržba strojního zařízení / robotů
vedení záznamů preventivní údržby a provedených oprav
práce s elektrotechnickou dokumentací
spolupráce s nákupním oddělením
reporting nadřízenému pracovníkovi

Požadujeme:

SŠ vzdělání elektrotechnického směru
praxi na stejné či obdobné pozici
platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min § 6
ochotu práce v nepřetržitém provoze (12 hod. / směna)
proaktivní a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti
roční bonusy a prémie
týden dovolené navíc
plně hrazené stravenky
příspěvek na dopravu
možnost nástupu IHNED

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz