Detail nabídky3689/2019/Technolog / oddelění montáže

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho významného klienta - zahraniční výrobní automotive společnost se silným postavením na světovém a domácím trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici "Technolog / oddělení montáže".

Náplň práce:

stanovování technologických postupů
odhalování případných nedostatků nových projektů
tvorba a zhodnocení layoutu nových strojů / linek
podávání návrhů na zvyšování efektivity a kvality výroby
řešení problémových situací na montážní lince

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání technického směru
praxe na stejné či obdobní pozici podmínkou (automotive výhodou)
schopnost dorozumět se anglicky
zkušenosti s robotizovaným pracovištěm velkou výhodou
uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

bonusy nad rámec základní mzdy
příspěvek na dopravu
týden dovolené navíc
přístup k nejmodernějším technologiím - možnost dalšího vzdělávání
podpora v případě relokace
možnost kariérního růstu
příspěvek na penzijní, životní pojištění

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz