Detail nabídky3688/2019/Vedoucí materiálových toků / automotive

Lokalita:

okres Nový Jičín

Pro našeho významného klienta - zahraniční výrobní automotive společnost se silným postavením na světovém a domácím trhu hledáme vhodného kandidáta na pozici: "Vedoucí materiálových toků / automotive"

Náplň práce:

kontrola a řízení zásob a materiálových toků
tvorba plánů zásob
zabezpečování nákupu požadovaného materiálu a dílů
komunikace s výrobou, dodavateli, dopravci
vedení materiálových a dopravních disponentů

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání
praxi v řízení materiálových toků a zásob ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
zkušenosti s vedením týmu
pokročilá znalost anglického jazyka
znalost práce v některém z interních systémů (SAP, Helios, Oracle)

Nabízíme:

práci v moderním pracovním prostředí
odměny nad rámec mzdy (osobní ohodnocení, prémie)
týden dovolené navíc
příspěvek na dopravu
příspěvek na stravování

Kontakty:

Zuzana Marko, 602623627, zmarko@specialist.cz