Detail nabídky3687/2019/Technický specialista - nabídkář

Lokalita:

okres Frýdek-Místek

Naším klientem je dynamická zahraniční společnost, která se zabývá designem a výrobou technických řešení v oblasti energetiky. V současné době pro tuto společnost hledáme kandidáta/ku, který má vysokoškolské technické vzdělání, mluví plynně anglicky a bavila by ho práce, kde by měl tento člověk zejména na starost vytvářet cenový i technický návrh pro zahraniční klienty.

Náplň práce:

Vašim hlavním úkolem bude v anglickém jazyce připravovat technický i cenový návrh = NABÍDKU, pro potencionální zákazníky
Jste styčným bodem mezi zákazníkem a technickým/konstrukčním oddělením
Úzce spolupracuješ s obchodním manažerem a s ostatními odděleními jako je projektové, vývojové, konstrukční atd.
Předprodejní projekty se nachází především v zemích střední a východní Evropy
Společně s obchodním manažerem budete analyzovat potřeby zákazníka a navrhovat různá technická řešení
Na této pozici se příliš necestuje, ale dostaneš jako benefit automobil i k soukromým účelům

Požadujeme:

VŠ vzdělání - energetika nebo strojírenství
Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
Proaktivní osobnost, v kombinaci se zdravým selským rozumem
Plynulá angličtina je nutností
Přirozený komunikační styl a diplomacie
Zájem podílet se na prodeji velkých realizačních projektů v rámci mezinárodního trhu
Týmovost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

Automobil (i k soukromým účelům)
Zajímavé finanční ohodnocení
13. plat
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba
Příspěvky na PP/ŽP/stravování
Vzdělávání zaměřené na další profesní pro rozvoj zaměstnance
Zázemí silné nadnárodní společnosti s příjemným pracovním a kooperujícím prostředím

Kontakty:

Jindřiška Karásková, 597 479 237, jkaraskova@specialist.cz