Detail nabídky3686/2019/Personalista/personalistka - SENIOR

Lokalita:

okr. Karviná

Náš klient působí na trhu již 25 let a specializuje se jak na domácí, tak i zahraniční trhy. V současné době proto tohoto klienta, kterým je expandující výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici PERSONALISTY/PERSONALISTKY - SENIOR

Náplň práce:

Naplňovat personální strategii společnosti (HR marketing a PR).
Zajišťovat personální procesy.
Interní komunikaci ve společnosti.
Poskytovat servis managementu a řediteli společnosti v oblasti personalistiky.
Motivace, týmové spolupráce a interní komunikace.
Spolupráce s manažerským týmem zejména v oblasti výběru, hodnocení a rozvoje zaměstnanců.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání.
Prokazatelnou zkušenost a praxi v oblasti personalistky a HR.
Hledáme kandidáta, který má zájem o lidi a dokáže jim porozumět a motivovat je.
Efektivní práce s informacemi.
Systematičnost a řešení pracovních úkolů a problémů.
Excelentní komunikační dovednosti a předvídavost.
Selský rozum a znalost HR procesů.

Nabízíme:

Dynamické prostředí výrobní firmy.
Příjemné pracovní prostředí.
Adekvátní mzdové ohodnocení.
22 dní dovolené.
Příspěvek na PP, závodní stravování aj.

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz