Detail nabídky3683/2019/Vedoucí dodavatelské kvality

Lokalita:

okr. Karviná

Pro našeho významného klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Vedoucí dodavatelské kvality

Náplň práce:

zodpovědnost za vstupní kontrolu.
poskytování vstupů pro hodnocení dodavatelů za oblast kvality, proces eskalace.
sledování stavu reklamací a nápravných akcí.
vedení skupiny techniků dodavatelské kvality, jejich motivace.
účast na zákaznických a systémových auditech.
ověření efektivity nápravných opatření reklamací dodavatele.

Požadujeme:

VŠ vzdělání technického směru.
praxe v automobilovém průmyslu.
znalost požadavků zákazníků na schvalování dodavatelských dílů (PPAP, APQP…)
zkušenosti s vedením lidí.
zkušenosti s audity kvality výhodou.
komunikativní znalost anglického jazyka.
znalost práce na PC (MS-Office, MS-Outlook).
komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat a řídit dodavatele.
řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

zajímavou práci v perspektivní firmě a oboru.
motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém.
nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, sick days, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění).
možnost odborného a kariérního růstu

Kontakty:

Jiří Kubza, 597479237, jkubza@specialist.cz